Sprzedaż licencji i innych usług TaxMachine, faktury

Pytania w sprawie nabycia licencji, aktualizacji, dodatkowych stanowisk do licencji lub innych usług, a także w sprawie faktur za nasze usługi:


sklep@taxmachine.pl


Zamówienia prosimy składać na stronie: https://sklep.taxmachine.pl

Pomoc - zgłaszanie problemów z programem, pytania na temat jego obsługi

pomoc@taxmachine.pl


Przed zgłoszeniem problemu prosimy zapoznać się z najczęstszymi przyczynami problemów.


Zgłaszając problem z programem prosimy o dokładne opisanie na czym on polega. Prosimy także podać wersję systemu operacyjnego oraz dokładną wersję zainstalowanego programu, numer wersji składa się z 4 liczb oddzielonych kropkami i jest podany na dole głównego okna programu na pasku statusu.


Dokumentując problemy prosimy załączyć zrzuty ekranu. Np. w razie problemów z księgowaniem należy załączyć zrzut ekranu z okna księgowania, okna edycji rejestru VAT dla VAT-owców wybranego w księgowaniu, zrzuty ekranu z raportów i wszelkie inne zrzuty które mogą pomóc w rozwiązaniu problemu. Pomocne mogą być także filmy nagrane np. telefonem lub jednym z darmowych programów do nagrywania filmów z pulpitu (np. Screen Recorder Pro For Win10).


W razie problemów z deklaracjami czy plikami JPK prosimy je załączać w załącznikach jako pliki .tmdb, .json lub .xml. Raporty w postaci arkuszy kalkulacyjnych lub zapisane w postaci PDF także mogą być pomocne.


Prosimy o dostarczenie wszelkich materiałów, związanych bezpośrednio lub pośrednio z problemem, mogących pomóc w jego rozwiązaniu. Pomocne mogą być także logi z wykonania programu, link do nich jest dostępny w programie na zakładce "Konfiguracja", menu "Katalogi programu".


Przekazując kompletny opis mogą Państwo otrzymać rozwiązanie problemu w możliwie najkrótszym czasie. Rozwiązanie problemu, dla którego nie podano szczegółowych informacji, zajmie dużo więcej czasu lub nie będzie możliwe.


Zrzuty ekranu najlepiej wykonywać z użyciem darmowego programu Greenshot: https://getgreenshot.org/. Program ten pozwala na łatwe wykonywanie zrzutów dowolnego fragmentu ekranu. Do nagrywania filmów można użyć np. Screen Recorder Pro For Win10, ta darmowa aplikacja jest dostępna w sklepie Microsoft Store na Windows 10.

Inne sprawy

biuro@taxmachine.pl

Dane firmy

NEONET CONSULTING S.C.
ul. Gajowa 31
42-229 Częstochowa
NIP: 5732407471

Numer rachunku bankowego mBank SA do przelewów za zamówienia

37 1140 2004 0000 3502 2475 8443


Numer rachunku bankowego otrzymują Państwo także w wiadomości ze sklepu po złożeniu zamówienia.

Zamów nowe licencje, dodatkowe stanowiska, ulepszenia lub aktualizacje na stronie: https://sklep.taxmachine.pl